Design Podlah Kährs - vzhled vaší nové podlahy

Podlahy 1-LAMELOVÝ DESIGN

podlaha 2 lamela
Dlouhá prkna Kährs - jednolamelové podlahy se perfektně hodí do větších prostor, jako je například tato dlouhá hala. Povrch jednolamelového prkna je řezán z jednoho kusu dřeva, čímž je zdůrazněna jeho přirozená krása a struktura, od variací v barvě a v kresbě až po jednotlivé suky.

Podlahy 2-LAMELOVÝ DESIGN

podlaha 1 lamela
Dvoulamelové podlahy Kährs jsou ideální pro vytvoření individuálního vzhledu interiéru. Nášlapná vrstva tohoto provedení má šířku dvou lamel. Lamely jsou individuálně vybírány a sestavovány tak, aby dodávaly podlaze její jedinečný charakter vhodný do každého interiéru.

Podlahy 3-LAMELOVÝ DESIGN

podlaha 3 lamela
Třílamelové podlahy Kährs se hodí do každé místnosti, od živých a optimistických interiérů až po klidné prostory. Nášlapná vrstva těchto podlah má šířku tří lamel. Nabízí nekonečné dekorační možnosti a vypadá ohromně především v malých pokojích. Díky efektu linearity vytváří třílamelové podlahy iluzi většího a otevřenějšího prostoru.

Podlahy Kährs se vzorem


Klasický vzhled s moderní konstrukcí. Na podlaze se v pravidelném vzoru opakují svislé a vodorovné pruhy lamel, které po položení vytváří ohromující celek a přináší styl a eleganci do tradičního i moderního interiéru.

Podlahy Kährs - dřevěné kolíky


Použití dřevěných kolíků ještě více zdokonaluje jedinečný design těchto podlah. Ručně vyráběné kolíky ve tvaru motýlků nebo čtverců jsou nerovnoměrně vloženy do dřevěné podlahy a vytváří skvělý efekt.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.