Design Podlah Kährs - vzhled vaší nové podlahy

Podlahy Kährs - TŘÍDĚNÍ CITY

podlaha kahrs city
Čisté a elegantní podlaha - Pro decentní a minimalistický vzhled zvolte třídění CITY. Podlahy z jednotného a pravidelného odstínu dřeva, pouze s malými odchylkami v kresbě a v barevném tónu. Mohou být světlé nebo tmavé, v závislosti na druhu dřeva, ale barevný odstín a celkový efekt je jednolitý. se perfektně hodí do větších prostor, jako je například tato dlouhá hala. Povrch jednolamelového prkna je řezán z jednoho kusu dřeva, čímž je zdůrazněna jeho přirozená krása a struktura, od variací v barvě a v kresbě až po jednotlivé suky.

Podlahy Kährs - TŘÍDĚNÍ TOWN

 

podlaha kahrs town
Podlaha plná života - jestliže hledáte živější podlahu, která přesto dovoluje dekoraci v místnosti být i nadále středem pozornosti, zvolte třídění TOWN. Tyto podlahy, ať tmavé nebo světlé, charakterizují jemné odchylky barev, odstínů a vzorů, s menšími suky.

Podlahy Kährs - TŘÍDĚNÍ COUNTRY

 

podlaha kahrs country
Podlaha s krásou venkova - pro odvážný a nezaměnitelně přirozený styl zvolte třídění COUNTRY. Zde naleznete podlahy s opravdovým rustikálním vzhledem. Dramatická kresba ve struktuře dřeva, suky a větší barevné variace dodávají.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.