Povrchová úprava podlah Kährs - vyberte si ten pravý vzhled vaší nové podlahy

Podlahy Kährs - vysoký lesk

vysoký lesk podlahy
Nechte vaši podlahu zazářit! Vysoce lesklá povrchová úprava rozzáří vaši podlahu a zdůrazní krásu vámi zvoleného dřeva. Kvalitní ochranná vrstva zaručuje trvalý vzhled podlahy, bez ohleduna každodenní opotřebení.

Podlahy - saténový lesk

saténový lesk podlahy
Hedvábně hladký vzhled podlahy! Naše konečná úprava v saténovém laku se vyznačuje nadprůměrnou odolností proti oděru a drobným škrábancům. Díky tomu se podlaha také lépe udržuje. Tento lak je zároveň jedním z nejtenčích dostupných laků, takže nijak nezakrývá přirozenou krásu a zářivost dřeva.

Podlahy - matný lak

matný lak podlahy
Decentní vzhled podlahy! Naše konečná úprava v matném laku působí dojmem, že podlaha je téměř z neošetřeného dřeva nebo že se jedná o dřevo napuštěné přírodním olejem. Povrch je neobyčejně příjemný na dotek i při chůzi. Povrchová úprava v matném laku je stejně trvanlivá a snadno udržovatelná jako povrchová úprava v saténovém laku.

Podlahy Kährs - olej

podlahy olej
Příjemný na dotek podlahy! Olej Kährs dodá vaší podlaze úžasný přirozený vzhled a zároveň umocňuje hřejivost a dokonalost dřeva samotného. Olej odhaluje jemnou strukturu a kresbu dřeva a prohlubuje jeho přirozenou barvu. Podlahy Kährs ošetřené olejem jsou snadné na údržbu.

Podlahy Kährs - mořené a kouřové

mořené podlahy
Proces moření podlah využíváme s cílem změnit nebo zvýraznit přirozenou barvu dřeva. Vznikají tak podlahy v obrovském množství odstínů, od nejsvětlejší bílé, přes různé stupně šedi, až po nejtemnější hnědou a černou barvu.

Podlahy Kährs - kartáčované

kartáčované podlahy
Kartáčováním dřeva zvýrazníme přírodní strukturu vláken podlahy a můžeme také vytvořit dodatečnou strukturu povrchu. Kartáčování podlahy je obvykle doplněno další povrchovou úpravou, například zkosením hran a barevným mořením.

Podlahy Kährs - ručně škrábané

škrábané podlahy
Tento opravdu rustikální vzhled podlahy je vytvářen ručně, pomocí různých nástrojů pro škrabání a broušení. Vzniká tak dojem dřevěné podlahy opotřebované v průběhu času, s jejími charakteristickými znaky.

Podlahy Kährs - zkosené hrany

v spáry zkosené hrany podlahy
Zkosení hran zdůrazní jednotlivé lamely na podlaze. Od mikrozkosených hran (mírné zvýraznění hrany pomocí brusného papíru) až po výrazné zkosení všech hran prkna – tato technika přináší rustikální a jedinečný vzhled podlahy.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.